You Are Reading

13.06.2008

i love cloudy and rainy summer days. it is hot enough to wear a light dress on and it is cold enough to wear a a pair of light booties. i hate to feel the urge to wear the boots in winter. i miss them in summer. boots always seem hot and goes with a dress, doesnt it?


...and who can leave 'brown' behind? brown is kind of an addiction. if you cant match any color with your outfit, check the brown accessories for the eye catch. it mostly works, trust me!

Comments for this entry

Anonymous

fotoğraflar başarılı ilk fotoğrafta otobüs terminalinde hadi a.q. mesanem patlıcak edasıyla çırpınan genç bir kız edası sezdim ama sevdim.saygılar.

missND

eh fotoğrafçım sen ol madem =) evin içinde kadraja ancak bu kadar sığılıyor. ama a.q. mesanem patlicak teması da hoşuma gitti. hoşlaştım. =)

Anonymous

eh anladığım kadarıyla garip bir tarzın var pank desem değil emo desem o hiç değil nesin sen yahu fotoğraftan hiç anlamam hatırlatırım.hoşlaşmana şaşırdım.ama beğendim yine de (=

missND

'punk mısın emo musun?' ikilemini çok garipsedim. öyle bi tavrım yok ki neden bu 2 yaşam tarzıyla karşılaştırıldığımı anlamadım. açıkçası sen fotoğraftan ben senden hiçbir şey anlamadım =)
yine de teşekkür ederim sayın adsız =)

 

Copyright 2010. All rights reserved.

RSS Feed. This blog is proudly powered by Blogger and uses Modern Clix, a theme by Rodrigo Galindez. Modern Clix blogger template by Introblogger.